header
Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Nejkvalitnější technika v Evropě GREAT LENGTHS, spoj co není cítit ani na dotek. Použití i nové technologie ULTRAZVUKU. Jsme jediný salon na Vysočině, který má osvědčení k této metodě! Ještě můžeme nabídnout HAIR TALK extensions
Nové barvy

Nové barvy

Hledáte barvy bez rizika, nebo chcete zazářit originalitou? Toto vám přinášíme s barvami ELUMEN, které neobsahují chemické látky ale i přesto, vydrží stejně dlouho krásné, jako jiné profesionální barvy např. od ALCINY, které nabízíme.
Péče o vlasy

Péče o vás

Pro nás neznamená jen Vám udělat pěkný účes, ale také to, abyste si u nás aspoň na chvíli odpočinuli od běžných starostí..Pracujeme jen s kvalitními produkty o kterých jsme přesvědčené že fungují jak mají a jsou i pro Vás dostupné na doma!

Olaplex

Revoluční technologie na Vaše vlasy i u nás v salónu!

Systém Olaplex neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA, aldehydy a není testován na zvířatech. Olaplex obnovuje rozbité disulfidové vazby ve vlasech, které jsou poškozovány při tepelné, mechanické a chemické vlasové úpravě. Olaplex nabízí možnost posunout kvalitu vlasů dál, než kdy předtím.

olaplex

Více

Botox na vlasy

Roztřepené konečky, suché vlasy, nebo vlasy bez lesku ? Představujeme Vám novinku „BOTOX“ na vlasy. Tato metoda je řešením pro hodně narušené vlasy.

Více

Agáve

Vyhlazující ošetření vlasů Agave

agaveKonečně bezpečné přírodní vyhlazení AGAVE vyhlazující ošetření
  •  Eliminuje až 100% krepu a objemu
  • Snižuje kudrnacení vlasů až o 80%
  • Působí až 12 týdnů, kdy ošetřuje a uhlazuje
  • Komplex Carbo-C Amino™ (vlastní patentovaný komplex Bio Ionic)
  • Bez formaldehydu, thioglykolátového čpavku, hydroxidu sodného či jiných dráždivých chemikálií
  • Přináší skvělé výsledky vlasům ošetřeným přípravky s amoniakem thioglykolátovým (Thio), formaldehydem nebo hydroxidem sodným
  • Barva ihned po aplikaci
  • V souladu s americkými i evropskými bezpečnostními normami
  • Neuvěřitelná hydratace, lesk a hedvábnost

Více

Horká břitva

Horká břitva - Hot Razor

Je moderní nástroj kadeřníka 21. století její jedinečná technologie, umožňuje stříhání vlasů za pomocí tepelného efektu (zahřátí na 120°C během 60 sekund). Umožňuje nové techniky střihu, díky možnosti mikrovibrací vznikne vynikající efekt v porovnání s nůžkami a klasickou břitvou.

britva_V_600

Více

Ultrasonic reparing systém

URS | Ultrasonic Reparing System

Infračervené paprsky a ultrazvuk proměňují při normální teplotě vodu, proteiny a další výživné substance obsažené ve vlasových léčebných produktech na plynné mikroskopické částice. Tyto mikroskopické částice pronikají snadněji do vlasové struktury.

URS

Více

Hair Talk

dvě Prodlužování vlasů - rychle, snadno, geniálně! Hair Talk Extensions je moderní, revoluční metodou prodlužování a zhušťování, díky které ušetříte čas a peníze. Tento způsob prodlužování vlasů zkrášluje Vaše vlasy bez použití chemie a provádí se za studena. Nepoužívá se vosk, trubičky, ceratin, natahování ani nahřívání vlasů. Jednotlivé vlasové pásky jsou ručně rozložené vlasy zalité v patentovaném, velmi jemném pásku, takže spoj je téměř neviditelný, na dotek takřka nehmatatelné, vhodné i na velmi jemné a tenké vlasy. Prodloužení vydrží několik týdnů až měsíců a vlasy zůstávají zdravé, pevné a nepoškozené oproti ostatním metodám prodlužování vlasů.

Více

Nové barvy nejvyšší kvality

ELUMEN HAIR COLOR

Hledáte barvu na vlasy, kterou byste mohli bez rizika vyzkoušet?

Máte rádi extravaganci a výrazné barvy, které nikdo jiný nemá? 

Máme pro vás zcela nový barvící systém na fyzikální bázi!

barvy

Více

Great Lengths

Toužíte po krásných, hustých a dlouhých vlasech?

Studio La Monique v lednu 2013 uvedlo prodlužování vlasů metodou Great Lengths. Špičková kvalita prodlužování vlasů, kterou využívají nejen naše ale i většina celebrit na světě, které mají prodloužené vlasy. Využijte tuto příležitost i Vy a pořiďte si stejně úchvatný účes jako Vaše oblíbená herečka, zpěvačka,…

18268504_1353676098053148_2710023999473316239_n

Více