header
Prodlužování vlasů
Nové barvy

Prodlužování vlasů

Nejkvalitnější technika v Evropě GREAT LENGTHS, spoj co není cítit ani na dotek. Použití i nové technologie ULTRAZVUKU. Jsme jediný salon na Vysočině, který má osvědčení k této metodě! Ještě můžeme nabídnout HAIR TALK extensions

Barvy Elumen

Hledáte barvy bez rizika, nebo chcete zazářit originalitou? Toto vám přinášíme s barvami ELUMEN, které neobsahují chemické látky ale i přesto, vydrží stejně dlouho krásné, jako jiné profesionální barvy např. od ALCINY, které nabízíme.
Péče o vlasy

Péče o vás

Pro nás neznamená jen Vám udělat pěkný účes, ale také to, abyste si u nás aspoň na chvíli odpočinuli od běžných starostí..Pracujeme jen s kvalitními produkty o kterých jsme přesvědčené že fungují jak mají a jsou i pro Vás dostupné na doma!

A jak to vlastně vypadá ve studiu?

Samotné studio je vybaveno velmi komfortně a útulně. Každý tu najde, co potřebuje. Můžete si odpočinout na pohodlné sedačce či v křesílku, k tomu si dopřát výbornou kávu LAVAZZA nebo čaj, také si díky přípojce WI-FI můžete brouzdat po internetu či pročítat nejrůznější časopisy. Samozřejmostí je poklábosení s námi děvčaty s nůžkami :-)