header
Prodlužování vlasů
Nové barvy

Prodlužování vlasů

Nejkvalitnější technika v Evropě GREAT LENGTHS, spoj co není cítit ani na dotek. Použití i nové technologie ULTRAZVUKU. Jsme jediný salon na Vysočině, který má osvědčení k této metodě! Ještě můžeme nabídnout HAIR TALK extensions

Barvy Elumen

Hledáte barvy bez rizika, nebo chcete zazářit originalitou? Toto vám přinášíme s barvami ELUMEN, které neobsahují chemické látky ale i přesto, vydrží stejně dlouho krásné, jako jiné profesionální barvy např. od ALCINY, které nabízíme.
Péče o vlasy

Péče o vás

Pro nás neznamená jen Vám udělat pěkný účes, ale také to, abyste si u nás aspoň na chvíli odpočinuli od běžných starostí..Pracujeme jen s kvalitními produkty o kterých jsme přesvědčené že fungují jak mají a jsou i pro Vás dostupné na doma!

Akce

Dámy a pánové POZOR! I my se letos přidáme k povánočním SLEVÁM. Jak mnozí již víte, ceny šli nahoru, proto jsme připravili akci a v LEDNU veškeré produkty u nás nakoupíte ještě za staré ceny! Pokud nebudeme mít v Lednu něco skladem objednáme to pro Vás za stávající cenu! Od ÚNORA už budou ceny nové! Tak neváhejte, ať máte doma dostatečnou zásobu!