header
Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Nejkvalitnější technika v Evropě GREAT LENGTHS, spoj co není cítit ani na dotek. Použití i nové technologie ULTRAZVUKU. Jsme jediný salon na Vysočině, který má osvědčení k této metodě! Ještě můžeme nabídnout HAIR TALK extensions
Nové barvy

Barvy Elumen

Hledáte barvy bez rizika, nebo chcete zazářit originalitou? Toto vám přinášíme s barvami ELUMEN, které neobsahují chemické látky ale i přesto, vydrží stejně dlouho krásné, jako jiné profesionální barvy např. od ALCINY, které nabízíme.
Péče o vlasy

Péče o vás

Pro nás neznamená jen Vám udělat pěkný účes, ale také to, abyste si u nás aspoň na chvíli odpočinuli od běžných starostí..Pracujeme jen s kvalitními produkty o kterých jsme přesvědčené že fungují jak mají a jsou i pro Vás dostupné na doma!

Historie / O nás

Samotné studio vzniklo 1. listopadu 2008, kdy jsem já (Monika Podhajská), po rozsáhlé rekonstrukci prostor, otevřela veřejnosti. Dříve v těchto prostorách sídlilo Kadeřnictví Hana a to od roku 2000. V tomto kadeřnictví jsem také začala svoji kariéru kadeřnice. Kadeřnictví zaniklo a já mohla vybudovat svoje moderní Studio La Monique.

Studio La Monique procházelo několikaletým vývojem, především v rozšiřování nabídky produktů, ale i ve zlepšování služeb zákazníkům. Pro mě byla vždy důležitým heslem KVALITA a INDIVIDUÁLNÍ přístup. S tímto heslem jsem svědomitě budovala studio a v současné době mohu říci, že se mi to osvědčilo a to hlavně ve vztahu se zákazníky.

Ve studiu pracujeme zásadně s kvalitními produkty kosmetiky ALCINA, se kterými máme velmi dobré zkušenosti. Veškeré produkty si lze přímo u nás i zakoupit. V nabídce naleznete jak vlasovou tak i pleťovou a dekorativní kosmetiku. Nově zde nabízíme i kvalitní přírodní produkty.

V roce 2014 jsme pro vás opět studio zmodernizovali a snažíme se dále rozšířit možnosti péče o vás. Nyní jsme ve studiu dvě a obě se rády zdokonalujeme nejrůznějšími školeními. Tady najdete přehled certifikátů, které jsme za svoje působení stihli nasbírat: