header
Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Nejkvalitnější technika v Evropě GREAT LENGTHS, spoj co není cítit ani na dotek. Použití i nové technologie ULTRAZVUKU. Jsme jediný salon na Vysočině, který má osvědčení k této metodě! Ještě můžeme nabídnout HAIR TALK extensions
Nové barvy

Barvy Elumen

Hledáte barvy bez rizika, nebo chcete zazářit originalitou? Toto vám přinášíme s barvami ELUMEN, které neobsahují chemické látky ale i přesto, vydrží stejně dlouho krásné, jako jiné profesionální barvy např. od ALCINY, které nabízíme.
Péče o vlasy

Péče o vás

Pro nás neznamená jen Vám udělat pěkný účes, ale také to, abyste si u nás aspoň na chvíli odpočinuli od běžných starostí..Pracujeme jen s kvalitními produkty o kterých jsme přesvědčené že fungují jak mají a jsou i pro Vás dostupné na doma!

Horká břitva

Horká břitva – Hot Razor

Je moderní nástroj kadeřníka 21. století její jedinečná technologie, umožňuje stříhání vlasů za pomocí tepelného efektu (zahřátí na 120°C během 60 sekund).

Umožňuje nové techniky střihu, díky možnosti mikrovibrací vznikne vynikající efekt v porovnání s nůžkami a klasickou břitvou.

vlas po střihu nůžkami                                                                                                 vlas po horké břitvě

vlas-07

vlas-01

 

Horká břitva při kontaktu s vlasem dokonale zataví konec a vlas dále nepodléhá destrukci – třepení konců, lámání…

Vlas se po střihu lépe regeneruje a zachovává si lepší fyzikální vlastnosti – poddajnost, rozčesatelnost.

Uspokojí i nejnáročnějších klienty.

britva_V_600