header
Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Nejkvalitnější technika v Evropě GREAT LENGTHS, spoj co není cítit ani na dotek. Použití i nové technologie ULTRAZVUKU. Jsme jediný salon na Vysočině, který má osvědčení k této metodě! Ještě můžeme nabídnout HAIR TALK extensions
Nové barvy

Barvy Elumen

Hledáte barvy bez rizika, nebo chcete zazářit originalitou? Toto vám přinášíme s barvami ELUMEN, které neobsahují chemické látky ale i přesto, vydrží stejně dlouho krásné, jako jiné profesionální barvy např. od ALCINY, které nabízíme.
Péče o vlasy

Péče o vás

Pro nás neznamená jen Vám udělat pěkný účes, ale také to, abyste si u nás aspoň na chvíli odpočinuli od běžných starostí..Pracujeme jen s kvalitními produkty o kterých jsme přesvědčené že fungují jak mají a jsou i pro Vás dostupné na doma!

Nové barvy nejvyšší kvality

ELUMEN HAIR COLOR

Hledáte barvu na vlasy, kterou byste mohli bez rizika vyzkoušet?

Máte rádi extravaganci a výrazné barvy, které nikdo jiný nemá? 

Máme pro vás zcela nový barvící systém na fyzikální bázi!

elumen

  • Elumen je zcela nová barvicí technologie, která vychází z principu neoxidačního barvení, nevyžaduje míchání s peroxidem.
  • Tajemství barev Elumen spočívá v tom, že obsahuje výjimečné brilantní barvicí látky, které pronikají hluboko do vlasu a pevně se v něm uchytí, proto je barva Elumen mimořádně zářivá a maximálně šetrná k vlasům.
  • Barevné pigmenty se ve vlasu zachycují na bázi elektromagnetické přitažlivosti.
  • Barvy Elumen obsahují barevně intenzivní pigmenty, které vlasům propůjčují mimořádnou zářivost
  • Barva Elumen je mimořádně trvanlivá, nezdravým vlasům dodává přirozený lesk, přesto však je možné barvy Elumen z vlasů velmi snadno a šetrně odstranit.

Elumen nabízí 4 skupiny barev, které Vám poskytnou bohatý výběr podle Vašich požadavků - od intenzivně světlých přes zářivé růžové, modré, zelené apod. až po decentně přírodní odstíny včetně bezbarvého pro vysoký lesk vlasů.

elumen

 

Pure: intenzivní módní odstíny

Bright: přírodní hnědé odstíny s akcenty módních tónů

Deep: tmavé tóny

Light: světlé zářivé blond odstíny

 

Elumen od firmy Goldwell je zcela nová, vysoce účinná neoxidační barva, založena výhradně na obsahu kyselých přímých barvících pigmentů, které jsou oproti oxidačním pigmentům obzvláště čisté, zářící a jasné. Její tajemství spočívá v tom, že barvící pigmenty se ve vlasech zachycují pomocí elektromagnetické přitažlivosti, díky které dokáže, proniknou hluboko do vlasu, kde se pevně uchytí. Barvení se tedy uskutečňuje na bázi fyzikálního působení, proto není nutné vlasy chemicky otevřít a tím je tento proces k vlasům velmi šetrný.

Výjimečná trvanlivost barvy Elumen Hair Color je dána speciální kombinací kyselé hodnoty pH pigmentu Elumen, jehož následkem jsou záporně nabité pigmenty Elumen přitahovány elektromagnetickou silou kladně nabitého vlasu, ve kterém se pevně a trvale uchytí.

Čistě fyzikální princip barvy Elumen nevyužívá amoniak ani peroxid, je proto k vlasům natolik šetrný, že při barvení zůstává struktura vlasu netknuta a vlas je naprosto nepoškozen.

Vlasy po aplikaci přípravku Elumen jsou zářivé a lesklé a barva je zároveň mnohem trvanlivější než oxidační barvy a to i u červených odstínů i jiných módních odstínů.

Nejčastější otázky a odpovědi k barvám ELUMEN

Je Elumen trvanlivější než běžné barvy?

Ano, trvanlivost je podstatně lepší než u klasických barev (to platí především u červených odstínů). To, jak dlouho Vám barva vydrží, záleží hlavně na struktuře Vašich vlasů – čím zdravější vlasy, tím je trvanlivost barvy výrazně delší. Při opětovné aplikaci se trvanlivost prodlužuje.

Barví Elumen také šedivé vlasy?

Ano, ale musíte počítat s tím, že výsledná barva je oproti pigmentovaným vlasům světlejší a intenzivnější.

barvy

 

 

 

 

 

Mohou Elumen používat lidé alergičtí na oxidační barvy?

Klinické testy prokázaly, že na vznik alergických reakcí na Elumen je podstatně méně častý, než je tomu u běžných barev. Významným důvodem je, že Elumen neobsahuje Phenylendiamin, který způsobuje kožní alergické reakce. Pokud máte přesto obavy, není problém provést test alergické snášenlivosti.

Dá se použít Elumen na kontrastní melíry?

Ano, na to jsou fyzikální barvy ideální. Vzhledem k tomu, že barvy Elumen neobsahují amoniak ani peroxid, neumí vlasy zesvětlit. Pokud chcete docílit intenzivního odstínu, doporučuji před tím pramínky zesvětlit. Barva pak bude hodně výrazná a dlouho vydrží.

color Palette