header
Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Nejkvalitnější technika v Evropě GREAT LENGTHS, spoj co není cítit ani na dotek. Použití i nové technologie ULTRAZVUKU. Jsme jediný salon na Vysočině, který má osvědčení k této metodě! Ještě můžeme nabídnout HAIR TALK extensions
Nové barvy

Barvy Elumen

Hledáte barvy bez rizika, nebo chcete zazářit originalitou? Toto vám přinášíme s barvami ELUMEN, které neobsahují chemické látky ale i přesto, vydrží stejně dlouho krásné, jako jiné profesionální barvy např. od ALCINY, které nabízíme.
Péče o vlasy

Péče o vás

Pro nás neznamená jen Vám udělat pěkný účes, ale také to, abyste si u nás aspoň na chvíli odpočinuli od běžných starostí..Pracujeme jen s kvalitními produkty o kterých jsme přesvědčené že fungují jak mají a jsou i pro Vás dostupné na doma!

Olaplex

Revoluční technologie na Vaše vlasy i u nás v salónu!

Systém Olaplex neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA, aldehydy a není testován na zvířatech. Olaplex obnovuje rozbité disulfidové vazby ve vlasech, které jsou poškozovány při tepelné, mechanické a chemické vlasové úpravě. Olaplex nabízí možnost posunout kvalitu vlasů dál, než kdy předtím.

olaplexhairstrand15977312_1796103500654874_4396293859975798636_n

Olaplex udělá Vaše vlasy silnější, zdravější a Vaše barva vydrží déle. Přimíchám přípravek Bond Multiplier č.1 přímo do Vaší barvy a poté aplikuji přípravek Bond Perfector č.2 před umytím, který proces ustálí.

Dále Vám nabídnu kúru na domácí ošetření Take Home Hair Perfector,  který budete používat jednou týdně. Je určený pro klienty, kteří chtějí prodloužit a zvýšit účinek Olaplex ošetření mezi návštěvami salonu. Kůra má 100 ml lahvičku přípravku- Hair Perfector N.3. Není nutné tento produkt používat a není vyžadován pro fungování Olaplexu při barvení či odbarvování. Ovšem díky tomu, že vazby ve vlasech jsou neustále ničeny tepelným (fénování, žehlení, kulmování vlasů) nebo mechanickým (nešetrné česání vlasů, stahování vlasů do culíků či drdolů) stylingem, vlasy po několika týdnech až měsících ztrácejí integritu, sílu, lesk a hebkost v závislosti na kvalitě vlasového ošetření. Olaplex Take Home Hair Perfector N.3 zachová sílu, strukturu, integritu, hebkost a lest vlasů. 1 balení vystačí cca na 8 týdnů. CENA DOMÁCÍ PÉČE ČINÍ: 660,-

14937386_1282704078457956_1690245252425957456_n

 ISTRUKCE K POUŽITÍ PRO DOMÁCÍ PÉČI HAIR PERFEKTOR N.3:

Klient aplikuje dostatečné množství do ručníkem vysušených vlasů a nechá Olaplex působit 10 minut, potom opláchne a umyje vlasy šampónem a kondicionérem. Tato domácí péče NENÍ kondicionér a je třeba jej vymýt z vlasů šampónem. Čím déle je na vlasech ponechán, tím je účinnější. Doporučuje se doba působení 10 minut, ale pro ještě lepší výsledky jej lze ponechat na vlasech i déle. Pokud je to třeba, přípravek lze použít častěji než jednou týdně.

Vyrobeno s láskou v Kalifornii…