header
Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Nejkvalitnější technika v Evropě GREAT LENGTHS, spoj co není cítit ani na dotek. Použití i nové technologie ULTRAZVUKU. Jsme jediný salon na Vysočině, který má osvědčení k této metodě! Ještě můžeme nabídnout HAIR TALK extensions
Nové barvy

Barvy Elumen

Hledáte barvy bez rizika, nebo chcete zazářit originalitou? Toto vám přinášíme s barvami ELUMEN, které neobsahují chemické látky ale i přesto, vydrží stejně dlouho krásné, jako jiné profesionální barvy např. od ALCINY, které nabízíme.
Péče o vlasy

Péče o vás

Pro nás neznamená jen Vám udělat pěkný účes, ale také to, abyste si u nás aspoň na chvíli odpočinuli od běžných starostí..Pracujeme jen s kvalitními produkty o kterých jsme přesvědčené že fungují jak mají a jsou i pro Vás dostupné na doma!

Prodlužování vlasů

Vždy jsem se zaměřovala na to, abych vašim vlasům dopřála jen to nejlepší, v době, kdy začalo prodlužování vlasů být velice populární, jsem hodně dlouho váhala. Mám začít nabízet tuto službu nebo raději ne? Proč, ptáte se? Protože většina technik, na které jsem narazila, vlásky může velice zničit. Hledala jsem dlouho a nakonec jsem našla dvě dokonalé techniky prodlužování vlasů. Každá z nich je něčím specifická a individuální, obě jsou ale velice šetrné k vašim vlastním vlasům.

Jsou to techniky:      GREAT LENGTHS

HAIR TALK