header
Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Nejkvalitnější technika v Evropě GREAT LENGTHS, spoj co není cítit ani na dotek. Použití i nové technologie ULTRAZVUKU. Jsme jediný salon na Vysočině, který má osvědčení k této metodě! Ještě můžeme nabídnout HAIR TALK extensions
Nové barvy

Barvy Elumen

Hledáte barvy bez rizika, nebo chcete zazářit originalitou? Toto vám přinášíme s barvami ELUMEN, které neobsahují chemické látky ale i přesto, vydrží stejně dlouho krásné, jako jiné profesionální barvy např. od ALCINY, které nabízíme.
Péče o vlasy

Péče o vás

Pro nás neznamená jen Vám udělat pěkný účes, ale také to, abyste si u nás aspoň na chvíli odpočinuli od běžných starostí..Pracujeme jen s kvalitními produkty o kterých jsme přesvědčené že fungují jak mají a jsou i pro Vás dostupné na doma!

Prodej v salonu

Pracujeme a také nabízíme k prodeji produkty těchto značek:

ALCINA

Nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Její hlavní prioritou je vysoká kvalita všech produktů. Při výběru surovin je kladen důraz na čistotu jednotlivých substancí.
Veškeré účinné látky jsou mnohokrát testovány a vzájemně harmonicky sladěny. ALCINA upřednostňuje přírodní účinné látky jako je alantoin, rostlinné oleje, vitaminy a další. Značka ALCINA má více než stoletou tradici.

ARTEGO

Italská značka

LR

Německá kvalita s více jak 30. letou tradicí. Dnes a denně pomáhají jejich produkty lidem po celé Evropě. Jsme v kontaktu s lékaři a odborníky. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme! Detoxikace organizmu, dekorativní kosmetika, parfémy a mnohé další produkty včetně kosmetiky pro děti bez parabenů, parfemací atd…

DEDRA

České produkty do domácnosti