header
Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Nejkvalitnější technika v Evropě GREAT LENGTHS, spoj co není cítit ani na dotek. Použití i nové technologie ULTRAZVUKU. Jsme jediný salon na Vysočině, který má osvědčení k této metodě! Ještě můžeme nabídnout HAIR TALK extensions
Nové barvy

Barvy Elumen

Hledáte barvy bez rizika, nebo chcete zazářit originalitou? Toto vám přinášíme s barvami ELUMEN, které neobsahují chemické látky ale i přesto, vydrží stejně dlouho krásné, jako jiné profesionální barvy např. od ALCINY, které nabízíme.
Péče o vlasy

Péče o vás

Pro nás neznamená jen Vám udělat pěkný účes, ale také to, abyste si u nás aspoň na chvíli odpočinuli od běžných starostí..Pracujeme jen s kvalitními produkty o kterých jsme přesvědčené že fungují jak mají a jsou i pro Vás dostupné na doma!

Připravujeme!

Připravujeme pro Vás nový web, jen nám to ještě chviličku potrvá. Prosíme tedy o strpení. Veškeré informace o nově nabízených službách, Vám rády zodpovíme na telefonu nebo emailu. Krásný den!

Více

Jsem zpět

Milé klientky a klienti, oznamuji svůj návrat zpět do pracovního procesu! Budu se moc těšit na viděnou. Vaše Monika Podhajská received_10209420770221712

Více

Platby kartou

Konečně je to tady! PLATBY KARTOU i u nás. Kartu můžete využít na veškeré zakoupené zboží a také na služby provedené Monikou Podhajskou, po návratu z mateřské dovolené.  

images

Více

Vánoce se blíží, připravte se na ně u nás ;)

Jako každý rok i letos Vám nabízíme vánoční dárková balení produktů.  Vybrat si můžete z celého bohatého sortimentu, který nabízíme. Napište nám konkrétní přání, a my Vám nachystáme balíček, který dáte už jen pod stromeček. Katalogy produktů a informace k nim pošleme každému rádi i na email. Těšíme se na zprávy! Malá ukázka balíčků zde:

20686-1

Více

Olaplex

Revoluční technologie na Vaše vlasy i u nás v salónu!

Systém Olaplex neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA, aldehydy a není testován na zvířatech. Olaplex obnovuje rozbité disulfidové vazby ve vlasech, které jsou poškozovány při tepelné, mechanické a chemické vlasové úpravě. Olaplex nabízí možnost posunout kvalitu vlasů dál, než kdy předtím.

olaplex

Více

Máte otázky? Napište nám!

Všechny novinky našeho studia naleznete ZDE. Přímo pod články, se můžete ptát, na to co jste se nedočetli a co Vás zajímá, budeme se snažit odpovídat co nejrychleji. Těšíme se na Vaše dotazy kadeřnice Monika a Renata

Více

Historie / O nás

Samotné studio vzniklo 1. listopadu 2008, kdy jsem já (Monika Podhajská), po rozsáhlé rekonstrukci prostor, otevřela veřejnosti. Dříve v těchto prostorách sídlilo Kadeřnictví Hana a to od roku 2000. V tomto kadeřnictví jsem také začala svoji kariéru kadeřnice. Kadeřnictví zaniklo a já mohla vybudovat svoje moderní Studio La Monique.

Více